Yardım
 
Üyelik İşlemleri
 • Nasıl üye olunur?
  Bunun için www.sisfu.com dan, iOS ve Android uygulamalarından Facebook, Google hesaplarından bir ile, e-posta adresin ya da cep telefonu numaranla üye olabilirsin. Facebook, Google hesapların ile üyelik için gerekli izinleri vermen gerekir.

  Cep telefonu numaran ve e-posta adresinle kayıt olabilmek için ilgili ekranlardaki bilgileri doldurup sana göndereceğimiz şifreyi ilgili alana girip doğrulama yapmalısın.
 • Cep telefonu numarama şifre gelmiyor?
  Numaranı doğru girdiğinden emin olmalısın. Ülke kodu ve telefon numaranı doğru girmiş olmana rağmen cep telefonuna gönderilen şifre ulaşmaz ise bu durumu bize bildirebilirsin. Bu durumu inceleyebilmemiz için telefon numaranı belirterek destek@sisfu.com dan yardım talep edebilirsin.
 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
  Sisfu giriş şifreni unuttuysan Zaten Üyeyim ekranında yer alan Şifremi Unuttum linkine tıklaman yeterli. Sisteme kayıt olduğunu bildiğin cep telefonu numarası ya da e-posta adresine gönderilir.
 • Aynı numara ile ya da e-posta adresi ile birden fazla üyelik oluşturulabilir mi?
  Hayır. Bir telefon numarası ile yalnızca bir üyelik oluşturulabilir. Bir e-posta adresi ile yalnızca bir üyelik oluşturulabilir.
 • Profilimi nasıl güncelleyebilirim?
  Menü > Profil Güncelle adımlarını takip etmelisin. Güncel ve doğru bilgiler arkadaş edinmeni kolaylaştıracaktır.

  Profil güncelleme alanından;
  - Fotoğraf ekleyebilir
  - Kendini anlatan bir yazı ekleyebilir,
  - İlgilendiğin ilişki türünü seçebilir,
  - İlgi alanlarını seçebilir,
  - İlgilendiğin cinsiyet bilgisini güncelleyebilir,
  - Konumunu güncelleyebilir,
  - Doğum tarihin bilgilerini görebilir ve güncelleyebilirsin.
 • Nasıl profil fotoğrafı ekleyebilirim?
  İstatistiklere göre fotoğraflı üyeler, fotoğrafsız üyelere göre çok daha çabuk arkadaş ediniyor. Bu nedenle profiline fotoğraflarını eklemen çok önemli. Hesabına giriş yaptıktan sonra Menü > Ayarlar > Profilimi Güncelle adımlarını takip edip fotoğrafları ekleyebilirsin. Eklediğin fotoğraflar onay için bize ulaşır.

  Fotoğraflarının onaylanabilmesi için aşağıdaki kriterlere uyması gereklidir.
  1. Fotoğrafında yüzün tam olarak gözükmelidir.
  2. Fotoğraf sana ait olmalıdır.
  3. Fotoğraf abartılı yakın çekim veya mimikten (göz, burun, dudak vb.) oluşmamalıdır.
  4. Ünlü, çocuk, doğa, hayvan resimleri onaylanmamaktadır.
 • BigBang nedir?
  BigBang ile profilinin diğer üyeler tarafından daha fazla görüntülenmesini sağlayabilirsin. Bigbang aktif olduğunda profilin, 60 dakika boyunca normale göre 10 kat daha fazla görünür olur. Bu sayede Sisfu’da popüler olursun. Bigbang’i başlatabilmek için Sisfu Plus üyesi olmalısın.
 • Flash Mesaj nedir?
  Flash mesaj ile mesajların, gönderdiğin kişinin mesaj listesinde en üstte görünür. Flash mesajın dikkat çekeceğinden gönderdiğin kişi tarafından cevaplanma oranı daha yüksek olacaktır. Flash mesaj gönderebilmek için Sisfu Plus üyesi olmalısın.
Ayar İşlemleri
 • Hat/Mesaj/Listelenme Ayarları nedir? Nasıl Yapılır?
  Diğer üyelerin seninle görüntülü iletişim kurabilmeleri için Görüntülü Görüşme ayarlarını yapabilirsin. Kontrol sende. Ulaşılmak istediğinde AÇIK durumuna rahatsız edilmek istemediğinde KAPALI konuma getirebilirsin.

  Mesaj almak istemediğin durumlarda bu ayarı KAPALI konumuna, mesajlaşmak istediğin zamanlarda ise AÇIK konuma getirebilirsin.

  Üye listesinde diğer üyelerle birlikte listelenmek istemediğin durumlarda bu ayarı KAPALI, listelenmek istediğin durumlarda ise bu ayarı AÇIK konuma getirebilirsin.
 • Çağrı veya mesaj almak istemediğim kullanıcıyı nasıl engellerim?
  Engellemek istediğiniz kullanıcının profiline girdikten sonra, engelle ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
Çağrı İşlemleri
 • Sisfu'da nasıl çağrı başlatırım?
  Çevrimiçi üyeleri listeleyebilirsin. Görüşme yapmak istediğin üyenin profilindeki ""Kamera"" ikonunu kullanarak görüşme başlatabilirsin. Karşı taraf uygunluk durumuna göre bu isteğini yanıtlar.

  Web sitemizden Görüntülü görüşme yapabilmek için Google Chrome, Firefox ya da Internet Explorer kullanmalı ve en güncel sürüm olduğunu kontrol etmelisin. Görüşmeler WebRTC eklentisi desteği ile yapılabilir. İlk görüşme başlatıldığında eklentinin kurulması için bazı gerekli adımları takip etmelisin. Kurulum tamamlandıktan sonra görüşmelerini sorunsuz gerçekleştirebilirsin. Yine de sorun yaşarsan yaşadığın sorunla ilgili ekran görüntüsünü destek@sisfu.com a iletebilir ya da Yardım Formu doldurarak bize ulaşabilirsin.
 • Bir üye nasıl engellenir?
  Sisfu Ekibi olarak üyelerin konforuna çok önem veriyoruz. Eğer bir üyeden çağrı, mesaj ve beğeni almak istemiyorsan Engelle ikonunu kullanarak sana ulaşmasını engelleyebilir ve bu kişiyi bize rapor edebilirsin.
Sisfu Plus ve Satın Alma İşlemleri
 • Sisfu Plus nedir?
  Sisfu Plus üyeliği sana limitsiz beğeni yapma, istediğin kadar üyeye mesaj atma, Flash mesaj gönderme, BigBang ile 10 kat daha fazla görünür olma ve seni beğenenlerin kilidini kaldırarak kim olduklarını görebilme ayrıcalığı kazandırır. Ayrıca Sisfu Plus paketleri ile hediye edilecek Jetonlarla görüntülü veya sesli görüşmeler de yapabilirsin. Sisfu Plus ile bütün bu özelliklere sahip olursun.

  Sisfu Plus üyeleri görüşmelerine devam edebilmek için en avantajlı fiyatlardan yararlanarak Jeton satın almaya devam ederler.

  Sana en uygun paketi seç, beğen, mesajlaşmaya başla ve hediye jetonlarınla Görüntülü ya da sesli görüş.
 • Jeton nedir?
  Jetonlar Bigbang, Flash mesaj, Görüntülü ve Sesli görüşme yapmak içindir. Jetonların bittikten sonra görüşmelerine devam edebilmek için Jeton satın alabilirsin.

  Jetonları Web sitemizden, Apple Store ve Google Play Store ‘dan avantajlı fiyatlarla ve güvenle yükleyebilirsin.
 • Tarifeler hakkında?
  Görüntülü Görüşme 4 Jeton / Dakika
  Sesli Görüşme 2 Jeton / Dakika
  BigBang 10 Jeton
  Flash Mesaj 5 Jeton
 • Jeton nasıl satın alınır?
  Üye girişi yaptıktan sonra kredi kartı veya uygulama içi satın alma yöntemini kullanarak hesabına jeton yükleyebilirsin. Satın alma işlemin başarılı olduktan sonra jetonların hesabına anında yansıyacaktır.

  Web sitemiz üzerinden Jeton satın almak için;

  Üye girişi yapıp Menü > Jeton Al adımlarını takip et. Satın almak istediğin paketi seç ve kredi kartı bilgilerini gir. Hesabına Jeton yükle. Kredi kartının internet yoluyla alışverişe açık olduğundan emin olmalısın. Sorun yaşaman halinde yaşadığın sorun ile ilgili Yardım formu doldurarak destek alabilirsin. En kısa sürede sorununu gidermeye çalışacağız.

  Apple Store ya da Google Play Store üzerinden Jeton satın almak için;

  Üye girişi yapıp Menü > Jeton Al adımlarını takip et. Satın almak istediğin paketi seç ve kullandığın platformun hesap bilgilerini gir. Kredi Kartı, Mobil ödeme ya da platformun sana sunduğu diğer yöntemleri kullanarak jeton satın al.

  Sorun yaşaman halinde yaşadığın sorun ile ilgili Yardım formu doldurarak destek alabilirsin. En kısa sürede sorununu gidermeye çalışacağız.
 • Satın aldığım Jetonları iade edebilir miyim?
  Sisfu servisinde satın alınan jetonlar iade edilmez. Yapacağın konuşmalardan sonra kalan jetonlarını daha sonra da kullanabilirsin.
Üyeliği Sonlandırma İşlemi
 • Üyelikten nasıl çıkabilirim?
  Sisfu üyeliğini Yardım > Üyeliği Sonlandırma İşlemi adımlarını takip ederek gerçekleştirebilirsin. Üyeliğini iptal etmeden önce bize ulaşırsan belki de yaşadığın sorunu kolayca çözeriz ve üyeliğine devam etmek isteyebilirsin. Bunun için yardım formunu ya da support@sisfu.com adresini kullanabilirsin.
Yardım talebiniz bize ulaştı ve en kısa sürede talebinize cevap vereceğiz.
Sisfu
Bu işlemi yapmak istediğine emin misin?